Trabzon Web Tasarım

İyi Optimize Edilmiş Bir Web Sitesiyle İnternette Kolayca Bulunun ve Tıklamaları Müşterilere Dönüştürün

Trabzon Web Tasarım

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Metin Sak

Metin Sak

İşletme Sahibi – Beyaz Eşya Servisi

“FBZ Dijital ile daha çok müşteri sahibi oldum.”

“Dijitale inancım vardı. Sadece Çalışacağım firma hakkında karamsarlığım vardı, Trabzon’da web tasarım hizmeti arıyordum. FBZ Dijital ile Önce kazandım daha çok müşteri Sahibi oldum. Kazandıkça ödeme yaptım. Hem işim büyüdü Hem internet yolu ile müşteri sahibi oldum. FBZ Dijital ile çalıştığım için mutluyum teşekkür ediyorum”

Trabzon Web Tasarım

Onur Kınalı

İşletme Sahibi – T-Pak Catering Firması

“FBZ dijital ile tanışıp anlaştıktan sonra gerçekten çok doğru bir tercih yaptığımı anladım.”

“Ticari olarak firmamızı daha fazla duyurmak için bir dijital danışman ile çalışmanın ne kadar olumlu etkisi olacağını bildiğim halde, ne yazık ki işi biliyorum deyip asla profesyonel olmayan firmalardan dolayı güvensiz ve çok temkinliydim fakat FBZ dijital ile tanışıp anlaştıktan sonra gerçekten çok doğru bir tercih yaptığımı anladım. Çok Teşekkür Ederim.”

Google Haritalar ve SEO

Eda Ustaosmanoğlu

İdari İşler Müdürü – Ofsüt

“Müşteri kitlemizi büyüttük”

“Dijital medya gücünün her zaman farkında ol sakta bu gücü nasıl doğru ve etkili kullanabileceğimiz hakkında yeterli bilgiye sahip değildik. Bu noktada FBZ Dijital ile yollarımız kesişti. İlk olarak hedef kitlemizle buluşmamızı sağlayarak müşteri kitlemizi büyüttük.”

İnternet, dünya çapında her türlü işletme için bir fırsatlarla dolu bir altın madenidir. Siz de internetin bu gücünü kendi yararınıza kullanın. FBZ İnternet Pazarlama Ajansı’nın web sitesi tasarım hizmetleri ile bugün dijital varlığınızı oluşturun ve pazar potansiyelinizi keşfedin. Web sitesi tasarımı ve geliştirmesinden arama motoru optimizasyonuna (SEO) ve site bakımına kadar işinizi kontrol altına alıyoruz.

Güçlü Web Tasarım ile Markanızın Gücünü Herkese Gösterin

Günümüzün dijital dünyasında, yeni pazarlardan yararlanmak ve işinizi büyütmek için müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle bağlantıda kalmak çok önemlidir. İstatistikler, dünya çapında yaklaşık 4,57 milyar insanın aktif internet kullanıcısı olduğunu ve bunun küresel nüfusun %59’unu oluşturduğunu gösteriyor. Bu çevrimiçi toplulukta, %53’ü doğru kararı verdiklerinden emin olmak için bir markayla bağlantı kurmadan önce araştırma yapıyor.

Episerver tarafından yapılan bir araştırma, tüketicilerin %92’sinin bir markanın web sitesini satın alma dışında birden çok amaçla ziyaret ettiğini de buldu.

Bunlara ürün/hizmet araştırması, karşılaştırmalı alışveriş ve işletme incelemesi dahildir. Bu veriler, tüketicilerin dürtü üzerine satın almadıklarını kanıtlıyor.

Web Site Tasarımı

Geniş küresel pazar göz önüne alındığında, çevrimiçi alışveriş yapanların mümkün olan en iyi teklifleri, fiyatları ve özellikleri bulmak için markaları değerlendirmesi ve karşılaştırması mantıklı bir yaklaşım.

Web varlığı olmadan, hedef kitlenizle iletişim kurma ve markanızı popülerleştirme fırsatını otomatik olarak kaybedersiniz. Etkileşimli, özel bir web sayfası tasarımıyla tüketici güveni oluşturun ve pazarda tavsiye edilen bir konum kazanın.

Üstün Web Site Tasarımı Şirketinizi Temsil Eder ve İşinizi Büyütür

 

Dijital bir varlık oluşturmak, yalnızca bir web sitesi yaptırmak ve müşterilerin markanıza ulaşmasını beklemek anlamına gelmez. Web siteniz, şirketinizin çevrimiçi temelidir. Birincil müşteri temas noktanız ve dönüşüm noktanız olarak hizmet eder. Bu nedenle, arama motorlarında üst sıralarda yer almasını, rekabette öne çıkmasını ve ziyaretçilerinizin niyetleriyle ilgili olmasını sağlamalısınız.

İstatistikler, web site tasarımının ve gezinmenin ilk izlenimlerin %94’ünü etkilediğini ortaya koyuyor. Arama motorları ayrıca duyarlı (responsive) web tasarımına ve iyi yapılandırılmış web içeriğine sahip web sitelerini tercih eder. Dahası, site güvenilirliğinin %75’i web sayfası tasarımından gelir.

Bir işletme sahibi olarak, arama motorlarına ve çevrimiçi kullanıcılara hitap etmek için duyarlı bir web site tasarımı sürdürmeniz çok önemlidir. Hedef müşterilerinizin şirketinizi internette aradıklarında yasal bir iş platformu görmelerini sağlamalısınız. Aksi takdirde, potansiyel müşterilerinizin güvenini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız ve onları markanızla ilişki kurmaktan vazgeçirirsiniz.

Duyarlı web site tasarımına yatırım yapın ve marka tekliflerinize yönelik ciddiyet ve güven oluşturun. Web site tasarım şirketimiz, arama sıralamalarınızı yükseltmeyi, çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmayı ve sayfa ziyaretçilerini ödeme yapan müşterilere dönüştürmeyi amaçlayan SEO dostu web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Web site tasarım şirketimizin işinizi nasıl büyütebileceği hakkında sohbet etmeye hazır mısınız?

Web Site Tasarımı

İŞİNİZİ BÜYÜTMEYE HAZIR MISINIZ?

Sonuç odaklı bir dijital pazarlama ajansı ile çalışmak için bizimle iletişime geçin
Trabzon Web Tasarım
WhatsApp
Şimdi Ara