Mobil Uygulama Hizmetleri

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan Mobil Uygulamalarla Müşterilerinizi Etkileyin

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Metin Sak

Metin Sak

İşletme Sahibi – Beyaz Eşya Servisi

“FBZ Dijital ile daha çok müşteri sahibi oldum.”

“Dijitale inancım vardı. Sadece Çalışacağım firma hakkında karamsarlığım vardı. FBZ Dijital ile Önce kazandım daha çok müşteri Sahibi oldum. Kazandıkça ödeme yaptım. Hem işim büyüdü Hem internet yolu ile müşteri sahibi oldum. FBZ Dijital ile çalıştığım için mutluyum teşekkür ediyorum”

Sosyal Medya Yönetimi

Onur Kınalı

İşletme Sahibi – T-Pak Catering Firması

“FBZ dijital ile tanışıp anlaştıktan sonra gerçekten çok doğru bir tercih yaptığımı anladım.”

“Ticari olarak firmamızı daha fazla duyurmak için bir dijital danışman ile çalışmanın ne kadar olumlu etkisi olacağını bildiğim halde, ne yazık ki işi biliyorum deyip asla profesyonel olmayan firmalardan dolayı güvensiz ve çok temkinliydim fakat FBZ dijital ile tanışıp anlaştıktan sonra gerçekten çok doğru bir tercih yaptığımı anladım. Çok Teşekkür Ederim.”

Google Haritalar ve SEO

Eda Ustaosmanoğlu

İdari İşler Müdürü – Ofsüt

“Müşteri kitlemizi büyüttük”

“Dijital medya gücünün her zaman farkında ol sakta bu gücü nasıl doğru ve etkili kullanabileceğimiz hakkında yeterli bilgiye sahip değildik. Bu noktada FBZ Dijital ile yollarımız kesişti. İlk olarak hedef kitlemizle buluşmamızı sağlayarak müşteri kitlemizi büyüttük.”

Mobil Uygulama Geliştirmek Amatörler veya Zayıfların İşi Değildir

Uygulamanızı oluşturmak için FBZ Dijital gibi deneyimli bir ekibe ihtiyacınız var.

En iyi Mobil Uygulama Geliştiricilerini mi Arıyorsunuz?

FBZ, profesyonel proje yönetimi ve iş zekası ile birlikte mobil uygulama geliştirmede derin teknik uzmanlığa sahiptir. FBZ meslektaşlarımızın aralarında bile En İyi Uygulama Geliştirme Şirketi olarak sayılan isimlerden birisidir. Geniş yelpazedeki müşterilerimizin arasında her boyutta ve her şekilde kuruluş bulabilirsiniz; startup’lar, üniversiteler, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve ulusal şirketler… 

FBZ Dijital olarak etkileşimleri sorunsuz, zorlukları ve çözümleri özetleyen, müşteri onaylı ve uygun maliyetli mobil uygulama projeleri geliştiriyoruz. Standartlaşmış ev başarılı yöntemlerimizle mobil uygulamalar, web uygulamaları ve eksiksiz uçtan uca çözümler oluşturuyoruz. 

Mobil uygulama geliştirme ekibimiz projeye ve müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak hem uyarlanabilir hem de tahmine dayalı geliştirme metodolojilerini kullanır. En önemlisi teknik olarak zarif, sağlam ve ölçeklenebilir çözümler sunmak için en iyi uygulama yöntemlerini kullanan en iyi uygulama geliştiricilerinden oluşan bir ekibe sahibiz.

Hizmetlerimiz:

 • Ui/Ux Tasarımı
 • Yerel Uygulama Geliştirme
 • Yerel IOS Geliştirme
 • Android Uygulama Geliştirme
 • Yerel Android Uygulamaları
 • Hibrit Uygulama Geliştirme
 • Hibrit Uygulamalar
 • Arka Uç Geliştirme
 • Arka Uç Sunucusu
 • Web Uygulamaları
 • Web Uygulaması Geliştirme
Mobil Uygulama

Mobil uygulamaları nasıl geliştiriryoruz?

Her zaman gereksinimlerinizi anlamakla işe başlarız. Gereksinimleri iyileştirmek için keşif süreciyle başlayacak ekibi görevlendireceğiz. UI ve UX tasarım ekibimiz, gereksinimlerinizi çerçevelere ve tıklanabilir görsel tasarımlara dönüştürecektir. Müşterilerimiz tasarımları inceleyerek ve geri bildirimde bulunurlar. Tasarımlar tamamlandıktan sonra uygulamayı kilometre taşlarında geliştirmeye başlayacağız. Test ve geliştirme birlikte yürür. Uygulamalar geliştirilip tamamen test edildikten sonra bunları uygulama mağazasında kullanıma sunacağız ve sizi desteklemeye devam edeceğiz.

Bir mobil uygulama oluşturmak ne kadar sürer?

Mobil uygulamaları tasarlama ve geliştirme süresi, temel olarak uygulamanızda olmasını istediğiniz özelliklerin listesine, uygulamanın boyutuna ve kullanılan çerçeveye bağlıdır. Birçok özelliği hedefleyen uygulamaların oluşturulması, dar kapsamlı uygulamalara göre daha fazla zaman gerektirir. Projenin kalitesi ve bütçesi de zaman çizelgesini etkiler. Doğru becerilere ve zihniyete sahip disiplinler arası uzmanlardan oluşan bir ekip, daha sıkı yapım süresi sağlar.

Mobil Uygulama işime nasıl bir katkı sağlar?

Bu yeni teknoloji çağında, mobil uygulama pazarı çok büyüdü. Artık herkes zamanının çoğunu telefon ve tablet gibi dijital cihazları kullanarak geçiriyor. Cep telefonlarının ve tabletlerin hızla benimsenmesi, işletmeler için yeni fırsatları artırıyor. İşletmenizin müşterilerinizle bağlantıda kalabilmesi için mobil bir varlığa ihtiyacı var. Bir mobil uygulamaya sahip olmak ayrıca müşteri etkileşimini artırabilir ve ürün ve hizmetlerinizi doğrudan müşterilere ulaştırabilir.

İŞİNİZİ BÜYÜTMEYE HAZIR MISINIZ?

Sonuç odaklı bir dijital pazarlama ajansı ile çalışmak için bizimle iletişime geçin
Trabzon Web Tasarım
WhatsApp
Şimdi Ara