Trabzon Dijital Pazarlama Hizmetleri

Sizi Doğru Hedefe Götüren Stratejilerle Müşteri Kitlenizi Büyütün

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Metin Sak

Metin Sak

İşletme Sahibi – Beyaz Eşya Servisi

“FBZ Dijital ile daha çok müşteri sahibi oldum.”

“Dijitale inancım vardı. Sadece Çalışacağım firma hakkında karamsarlığım vardı, Trabzon’da web tasarım hizmeti arıyordum. FBZ Dijital ile Önce kazandım daha çok müşteri Sahibi oldum. Kazandıkça ödeme yaptım. Hem işim büyüdü Hem internet yolu ile müşteri sahibi oldum. FBZ Dijital ile çalıştığım için mutluyum teşekkür ediyorum”

Sosyal Medya Yönetimi

Onur Kınalı

İşletme Sahibi – T-Pak Catering Firması

“FBZ dijital ile tanışıp anlaştıktan sonra gerçekten çok doğru bir tercih yaptığımı anladım.”

“Ticari olarak firmamızı daha fazla duyurmak için bir dijital danışman ile çalışmanın ne kadar olumlu etkisi olacağını bildiğim halde, ne yazık ki işi biliyorum deyip asla profesyonel olmayan firmalardan dolayı güvensiz ve çok temkinliydim fakat FBZ dijital ile tanışıp anlaştıktan sonra gerçekten çok doğru bir tercih yaptığımı anladım. Çok Teşekkür Ederim.”

Google Haritalar ve SEO

Eda Ustaosmanoğlu

İdari İşler Müdürü – Ofsüt

“Müşteri kitlemizi büyüttük”

“Dijital medya gücünün her zaman farkında ol sakta bu gücü nasıl doğru ve etkili kullanabileceğimiz hakkında yeterli bilgiye sahip değildik. Bu noktada FBZ Dijital ile yollarımız kesişti. İlk olarak hedef kitlemizle buluşmamızı sağlayarak müşteri kitlemizi büyüttük.”

Ne İstediğinizi Biliyorsunuz, Ama Onu Nasıl Elde Edeceğinizden Emin Değilsiniz

Başarıya Giden Yolda Doğru Adımlar Atmanızı Sağlıyoruz

Yakın tarihli bir rapor, işletmelerin yaklaşık &50’sinin dijital pazarlama çabalarını yönlendirmek için açıkça tanımlanmış bir çevrimiçi pazarlama stratejisine sahip olmadığını ortaya koydu. Bu, birçok pazar liderinin hedef belirleme ve başarı, görev önceliklendirme, pazarlama yönü, bütçe ve kaynak tahsisi için iyi planlanmış bir yaklaşım olmadan zamanlarını, paralarını ve kaynaklarını ücretli dijital pazarlama hizmetlerine yatırdığı anlamına gelir.

Investment 4 scaled

Şu anda neredesiniz? Nerede olmak istiyorsunuz? İş hedeflerinize ulaşmak için en iyi yaklaşım nedir? Dijital pazarlama bütçeniz nereye gidiyor? Dijital strateji şirketimiz, kazançlı çevrimiçi pazarlama fikirleri oluşturmanıza ve sizi istediğiniz yere götürmenize yardımcı olmak için bu soruları ele alır.

Markanız için sağlam bir dijital pazarlama stratejisi çerçevesi oluşturmanıza yardımcı olalım. FBZ İnternet Pazarlama Ajansı’nın pazarlama stratejisi hizmetleriyle dijital pazarlama kampanyanızı harekete geçirin.

Neden Dijital Pazarlama Stratejisiyle Başlamalısınız?

Pazar Fırsatlarını Ortaya Çıkarın ve Gelirinizi Artırın

Markanızı bir internet pazarlama stratejisi olmadan veya yetersiz bir çevrimiçi pazarlama planı kullanarak pazarlamak, sizde para ve zaman kaybettirir ve sonunda hiçbir yere varmazsınız.

Günümüzün dijital dünyasında, bir işi büyütmek, farklı web pazarlama stratejileri ve çözümleri gerektiren birçok zorluk ve fırsatı beraberinde getiriyor. Belirli bir kitle segmenti için işe yarayan bir dijital pazarlama stratejisi, bir başkası için en iyi yaklaşım olmayabilir. Aynı şekilde, bir yıl önce olumlu sonuçlar veren internet pazarlama stratejileri bugün aynı sonuçları vermeyebilir.

Çoğu zaman, modası geçmiş ve odaklanmamış çevrimiçi pazarlama stratejileri, kârlı işletmeleri başarısız işletmelere dönüştürür. Markanızın net bir dijital pazarlama stratejisi var mı? Dijital performansınızı artırma fırsatlarını kaçırmayın. Şimdi pazarlama stratejisi hizmetlerine yatırım yapma ve dijital başarınızı bir üst seviyeye taşıma zamanı.

Somut Bir Dijital Pazarlama Stratejisi şunları yapmanızı sağlar:

 • Pazarlama boşluklarını belirler
 • Erişiminizi genişletir
 • Kitle hedeflemeyi iyileştirir
 • Zamandan, paradan ve kaynaklardan tasarruf ettirir
 • Trafiği, olası satışları ve dönüşümleri artırır
 • Daha iyi, daha hızlı gelir elde ettirir
 • Marka bilinirliği oluşturmak için daha fazla fırsat keşfettirir
 • Uygun önlemleri aldırır
 • Kampanya performansını ve marka başarısını ölçmeyi sağlar
 • Marka itibarı oluşturur
 • İşinizi ölçeklendirir
 • Endüstri devleriyle rekabet etmenizi sağlar
 • İş hedeflerine ulaşmanızı sağlar
 • Finansal kaynaklarınızı yönetmenize yardımcı olur

İyi Tanımlanmış Bir Çevrimiçi Pazarlama Stratejisi Olmadan Şunları Yapamazsınız:

 • Net hedefler tanımlamak/span>
 • Dijital pazarlama hatalarını belirlemek ve düzeltmek
 • Satış hattınızı büyütmek
 • Mevcut pazarlama kanallarından yararlanmak
 • Rakiplerinizi geride bırakmak
 • Dijital pazarlama bütçenizi akıllıca ayırmak ve harcamak
 • Müşteri tabanınızı oluşturmak
 • Marka güveni oluşturmak
 • Satış fırsatları sunmak
 • Trafik akışlarını ve dönüşümleri artırmak
 • Sektör uzmanlığınızı büyütmek
 • Mükemmel bir müşteri hizmeti sağlamak
 • Platformlar arasında potansiyel müşterilerle etkileşim kurmak
 • Pazarlama trendlerinden ve satış fırsatlarından yararlanmak

İyi yapılandırılmış bir internet pazarlama stratejisi olmadan doğrudan uygulamaya geçmek, işinizi yürütürken yapabileceğiniz en büyük hatalardan biridir.

Web süreçlerinizi ve genel performansınızı optimize etme konusundaki hayal kırıklığını ve kafa karışıklığını ortadan kaldırın. Pazarlama stratejisi şirketimizle ortak olun ve özel dijital strateji hizmetlerimizden yararlanın.

Yolda Engellerle Karşılaşacaksınız,
Ama Biz Sizi Temiz Bir Yola Yönlendiriyoruz

Uzun Vadeli Hedeflerinizi Belirleyin ve Onlara Ulaşın

Dijital pazarlama stratejisi geliştirme, işletme sahiplerine ve pazarlamacılara marka hedeflerine ulaşmada rehberlik eden yol haritaları ve eylem planları oluşturma sürecidir. Çevrimiçi pazarda rekabetçi bir konum elde etmek için her sektör lideri, operasyonları sürdürmek ve iş hedeflerine ulaşmak için kesin bir internet pazarlama planına sahip olmalıdır.

Etkili Bir Dijital Pazarlama Stratejisi ile Çevrimiçi Büyümenizi Hızlandırın

FBZ’nin internet pazarlama danışmanlığı hizmetleri, mevcut pazar konumunuzdan (A noktası) rekabetçi bir sektör konumuna (B noktası) ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmeniz satış-pazarlama yelpazesinde nerede duruyor? Mevcut pazarlama yaklaşımınız nedir? Sizi istediğiniz hedefe ulaştırıyor mu? Dijital pazarlama stratejisi danışmanlarımız, pazardaki zorluklarınızı anlamak için araştırma ve analizler yapar ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için veriye dayalı öneriler hazırlar.

Analysis 5 scaled

Pazarlama Stratejisi Ajansımız İşinizi Sizin Kendi Sektörünüze Özel Olarak Düşünür

Web sitesi denetim hizmetleri, çevrimiçi pazarlama ve sosyal medya stratejisi çözümleri sunan pazarlama stratejisi ajanslarının çokluğu göz önüne alındığında, işinize uyan doğru ajansı bulmak zor olabilir. Bazı durumlarda, aşırı vaatlerde bulunan ancak yetersiz iş teslim eden bir internet pazarlama ve içerik stratejisi ajansının tuzağına düşebilirsiniz.

Kurumsal pazarlama stratejiniz hakkında ikinci bir görüşe mi ihtiyacınız var? Dijital pazarlama planlamanızı yürütmek için başka bir sosyal medya stratejisi ajansı mı arıyorsunuz? Yatırımcılar için büyümek veya adım atmak mı istiyorsunuz?

Saygın bir pazarlama stratejisi şirketi, eksiksiz bir dijital pazarlama denetimi yürütür, şeffaf site denetimi sonuçları sağlar ve web sitesi sorunlarını ve teknik süreçleri netleştirir.

FBZ’de, sağlam bir kurumsal pazarlama stratejisi olmadan başarınızdan önemli ölçüde ödün verildiğine inanıyoruz. Bu nedenle, değerli iş sonuçları üreten pazarlama stratejisi hizmetleri sunmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

Yıllar boyunca, sağlam bir internet pazarlama planı ile müşteri ilişkileri kurmaya ve beslemeye olan bağlılığımızı kanıtladık. Portföyümüz ve memnun müşteri listemiz, dijital ve SEO pazarlama stratejisi hizmetlerimizin kalitesi hakkında gerekeni anlatıyor.

If you’re not seeing returns with your current online marketing and social media strategy agency, it’s high time that you rethink your decisions and partner with a reputable digital strategy company that understands your needs and delivers your expectations.

Let us show you how to develop a unified social media marketing strategy and web marketing plan that convert leads into sales.

DİİJİTAL PAZARLAMA İLE İŞİNİZİ BÜYÜTMEYE HAZIR MISINIZ?

Sonuç odaklı bir dijital pazarlama ajansı ile çalışmak için bizimle iletişime geçin

WhatsApp
Şimdi Ara